Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimąShare
 

 VEIKĖJŲ PAIEŠKOS

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Caitlyn Lillith Alvarez
Pranešimų skaičius : 2324
Vardas : ara-ara
Credit : rosie / nightdevil
Veikėjo veidas : Jisoo
VEIKĖJŲ PAIEŠKOS 2751113701e1c990819ed15722df06852dafad86
RašytiTemos pavadinimas: VEIKĖJŲ PAIEŠKOS   VEIKĖJŲ PAIEŠKOS EmptyŠt. 10 15, 2022 10:43 pm


Name Surname

★69/420
★Siūlomas claim.
★Veikėjo aprašymas.
DEMON // EX-BOYFRIEND


Kodas:
<link href="https://dl.dropbox.com/s/wuayhfjn496vzlf/BiPride.css?dl=0" rel="stylesheet"><link rel="preconnect" href="https://fonts.gstatic.com">
<link href="https://fonts.googleapis.com/css2?family=Open+Sans:wght@300&display=swap" rel="stylesheet"><center><div class="BiPride"></br></br></br></br><div class="BiPrideT">Veikejo Vardas Pavarde</div><div class="BiPridetx"><center><img src="NUOTRAUKOS LINKAS" style="width: 300px;border: 5px solid #fff1ff;">[font=Cabin][size=10]
★Amžius
★Siūlomas claim.
★Veikėjo aprašymas. [/size][/font]</center></div><div class="BiPridel"></div><div class="BiPrideS"><b>VEIKĖJO RASĖ // RYŠYS</b></div></div><script src="//pull.cappuccicons.com/cpf.js"></script></center>I only want you The moment you say no
Don't make us saints, we're wards of pain. The past and a perfect picture - There's no one else to blame this time. Don't change the truth, we can't undo. The high we chase, steal the crash, no, You're not the one who gets to cry.
Atgal į viršų Go down
Sophie Lily Wilkinson
Pranešimų skaičius : 327
Credit : a: p: painofchoco g:
Veikėjo veidas : Dove Cameron
VEIKĖJŲ PAIEŠKOS 4124bfdb5d45e3435e0c9579f588b5d65a8e3ba5
RašytiTemos pavadinimas: Re: VEIKĖJŲ PAIEŠKOS   VEIKĖJŲ PAIEŠKOS EmptyPir. 10 17, 2022 3:46 pm


Viviana Holloway

★24/3000
★Toks, kuris širdžiai priimtiniausias. 
Gabriel sesuo, buvusi Sophie sužadėtinė.
Viviana gyveno niekuo neišsiskiriantį bei paprastą gyvenimą, vietiniame žmonių klano kaimelyje. Nuo mažumos augino jaunėlį brolį viena, kadangi tėvai žuvo po vilkolakių išpuolio. Tuos kelis metus, kaimelio žmonės ją užjautė, padėjo atsistoti ant kojų. Po skaudžios netekties, Viviana pasiryžo atkeršyti tėvų žudikams bei tuo pat metu pasirūpinti, jog Gabrieliui nieko netrūktų ir šis jaustųsi mylimas.  
Ėmusi klaidžioti po vietinius miškus, sutiko stipriai sužalotą vaikiną. Suteikusi jam pirmąją pagalbą ir padėjusi atsistoti ant kojų, keletą dienų rūpinosi nepažįstamuoju, kol šis atgavo jėgas ir prisistatė Bjørn vardu. Jiedu kelias savaites keliavo kartu, ieškodami vilkolakių pėdsakų. Jiems artimiau susibendravus, Viviana pradėjo pasitikėti vaikinu, neturėdama net menkiausios idėjos, jog prisigretino prie tuometinio demonų lyderio, kuris sulaukęs tinkamos progos, pavertė merginą demone bei specialiai paliko ją netoli jos gimtojo kaimo.
Atsikėlusi juto didelį alkį, todėl neatsispyrusi išžudė visus, gyvą palikdama tik jaunėlį brolį Gabrielių. Viviana troško pasilikti su juo, bet negalėjo pakęsti minties, jog teks matyti brolio natūralią mirtį, todėl pasidavusi žvėriškam instinktui, pavertė jį demonu, bei šį pametėjo iki gretimos stovyklavietės, kur prabudęs šis galėtų pasimaitinti. Palikusi brolį vieną, patraukė kitu keliu ir pažadėjo sau nesižvalgyti atgal.
Būtent tada, netikėtai pakliuvo Sofijai į rankas, kuri nesudvejojusi nusprendė padėti demonei prisitaikyti prie naujojo pasaulio. Dėka glaudaus merginų ryšio, greitai užsimezgė romantiniai santykiai, kurių eigoje Viviana pasipiršo deivei, bei sulaukė teigiamo atsako. Sužadėtinės kartu praleido dešimt metų, iki kol atsikėlusi vieną rytą, Sofijos neberado. Tai visapusiškai sugniuždė Vivianą ir norėdama išlieti pykti, pasimaišė Jax kelyje, kuris išklausęs demonės skundų ir atkentėjęs juoką keliančius talžymus, ją trims tūkstančiams metų uždarė į požemių karalystės kalėjimą už santykiavimą su kitos rasės atstove.
Dabar, netikėtai ištrūkusi į laisvę, Viviana nusprendžia surasti Sofiją ir atkeršyti už tai, ką ji privertė ją iškęsti prieš tris tūkstančius metų. 
Demon // Ex-fiance/enemy


I could be a better boyfriend than him.
Atgal į viršų Go down
Adrianna Demi Bourbon
Pranešimų skaičius : 551
Credit : rosie / desertrose
Veikėjo veidas : Shin Yuna
VEIKĖJŲ PAIEŠKOS 76389b2aa6144d49b3f30018aaa198c6
RašytiTemos pavadinimas: Re: VEIKĖJŲ PAIEŠKOS   VEIKĖJŲ PAIEŠKOS EmptyPir. 11 14, 2022 11:20 am


Dominique Lee Hart

★«26/3000+»
★Siūlyčiau gal Yang Jeongin, bet šiaip nėra skirtumo koks claim
★Setto brolis. Aukščiausiosios Dievybės buvo apdovanotas, leidžiant matyti ateitį. Apie šį gebėjimą buvo priverstas nutylėti, kas vertė jį be perstojo kaltinti save, už negalėjimą užkirsti kelio tam tikriems įvykiams. Jo manymu, kiekviena deivės mirtis dažė jo rankas krauju, net jeigu to likęs klanas ir nesuprato. Dominykas - ne ką prastesnis karys, nei jaunėlis brolis. Puoselėdamas unikalų gebėjimą, angelas niekada negeidė sosto ir kur kas labiau fokusavosi į deivių klano ateitį.
Po savo sparnu priglausdamas Adrianną, Dominykas teikėsi užkirsti kelią jos mirčiai, kurią išvydo Šventojo Karo metu. Angelas matė, jog be jo pagalbos, ši mirs ir privalo daryti viską, jog užtikrintų jos saugumą. Leisdamas vis daugiau laiko su mokine, tik dar labiau užsispyrė ją išgelbėti, kuomet jai ėmė jausti kur kas daugiau, nei simpatiją.
Dominykas deivei norėjo padovanoti šansą gyventi, todėl suklastojęs savo mirtį, prisijungė prie Hwango armijos ir tapo jo asmeniniu šnipu. Žaisdamas dvigubą žaidimą, šis darė viską, jog įgytų demono pasitikėjimą. Visą tai buvo didžio plano dalis, jog po keleto metų galėtų sėkmingai išduoti Bourbonių seseris ir šias atiduoti į Hwang rankas. Tai buvo vienintelis būdas išgelbėti seseris, jog šios nežūtų karo lauke, net jeigu tai prieštaravo deivių klano įsitikinimams.
Dominykas žinojo, jog už šią išdavystę jam Adrianna niekada neatleis, kaip ir pats sau neatleis, jog leido Hwangui tris tūkstančius metų ją kankinti. Tačiau net ir galėdamas atsukti laiką atgal, to nedarytų. Visi šie metai praleisti požemių karalystėje užtikrino saugumą jo mylimajai ir to pakako, jog Lee būtų laimingas.
Ištrūkęs į laisvę, Dominykas nusprendė surasti išgyvenusi brolį bei jam padėti su deivių klanu, kad šis vėl suklestėtų ir atgautų savo garbę.
ARCHANGEL // PAST LOVER


I can’t turn it off. Our love - that’s like playing with fire. My love is on fire, now burn baby burn. So don’t play with me boy, I can’t control it. This fire path is spreading too quickly... Don’t stop me so this love can burn up this night...
Atgal į viršų Go down
Online
Hwang Daeshim Kuroishi
Pranešimų skaičius : 177
Credit : rosie / maliblue
Veikėjo veidas : Jung Wooyoung
VEIKĖJŲ PAIEŠKOS 9d0327f619bf0de46a000ce371d8a360bbd15d4c
RašytiTemos pavadinimas: Re: VEIKĖJŲ PAIEŠKOS   VEIKĖJŲ PAIEŠKOS EmptyAntr. 11 15, 2022 10:14 pm


Jax Quirinus

★41/3000+
Hyun Bin <3 / Jeffrey Dean Morgan / Johnny Depp / Tom Hiddleston / Alexander Skarsgård / Daniel Craig / Madds Mikkelson / Ji-seob So /  Lee Jin Wook  / Gong Yoo /
★Prieš tris tūkstančius metų, Jax buvo vienas pavojingiausių demonų, egzistavusių požeminėje karalystėje. Vyras buvo pačio Demonų Karaliaus paskirtas rasės linčiuotoju ir apdovanotas unikaliu gebėjimu. Jis - vienintelis demonas, kuris turėjo leidimą žudyti savo gentainius jeigu jie elgiasi neatitinkamai.
Subrendus ir užsitarnavus gerą vardą, Jax buvo paskirtas požemių kalėjimo savininku. Į kalėjimą Quirinus uždarydavo prieš jų rasę stojusias, informacijos turinčias būtybes ir tuos demonus, kurie silpnai nusižengdavo ir nebuvo nusipelnę mirti. Jax žudydavo tik tuos demonus, kurie išduodavo klaną. Laikui bėgant, įvedė kalėjimo taisykles, kurių privalėjo laikytis kiekvienas.
Jax yra skaudžiai pamokęs net ir elitines demones, tokias kaip Yenna ir Caitlyn. Sužinojęs apie jų santykiavimą su kitomis rasėmis, pasirūpino romanų nutraukimu. Ir jei Caitlyn pavyko praslysti dėl santykiavimo su raganiumi, Yenna panašaus gailesčio nesulaukė. Už susidėjimą su silpniausio klano atstovu, demonė buvo uždaryta trims tūkstančiams metų į kalėjimą.
Šventajame kare, Jax kovojo prieš Deivių rasę. Karo įkarštyje, sudarė sandorį su Hwangu, bei tapo sąjungininkais, mainais besikeičiančiais informacija ir požemių karalystės privalumais.
Šventojo Karo pabaigoje kartu su gentainiais buvo ištremtas trims tūkstančiams metų į požemių karalystę. Uždarytas, Quirinus ir toliau tęsė savo kalėjimo veiklą ir žudė tuos demonus, kurie praradę viltį mėgindavo rasti būdų, kaip ištrūkus į laisvę atsiriboti nuo klano.
Po trijų tūkstančių metų ištrūkęs lauk - Jax privalėjo susidurti ne vien su pakitusiu žmonių pasauliu, bet ir su visomis būtybėmis, kurios ištrūko iš vyro kalėjimo, kuomet buvo panaikinta Amžinos Tamsos Karsto relikvija. Demonas tapo labiausiai ieškoma būtybė, už kurios galvą bet kas būtų pasiruošęs parduoti sielą.
DEMON // DEADLY RIDE OR DIE DUO PLS


YOU'VE GOT TO HAVE A VILLAIN AND THEY'LL ALWAYS MAKE ME A VILLAIN. I'M USED TO IT - IT MAKES ME WORK HARDER AND IT MAKES ME FIGHT HARDER.

Atgal į viršų Go down
RašytiTemos pavadinimas: Re: VEIKĖJŲ PAIEŠKOS   VEIKĖJŲ PAIEŠKOS Empty

Atgal į viršų Go down
 
VEIKĖJŲ PAIEŠKOS
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs galite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: ✞EVERY STORY HAS A BEGINNING, A MIDDLE, AND AN END✞ :: »THE SECRET TO GETTING AHEAD IS GETTING STARTED«-
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimąPereiti į: