Pradėti naują temą    Atsakyti į pranešimąShare

VEIKĖJŲ PAIEŠKOS

Adrianna Demi Bourbon
Credit : kodas, icona - hybrides <3
Adrianna Demi Bourbon
  Kv. 04 18, 2024 2:03 pm


Name Surname

★69/420
★Siūlomas claim.
★Veikėjo aprašymas.
DEMON // EX-BOYFRIEND


Kodas:
<link href="https://dl.dropbox.com/s/wuayhfjn496vzlf/BiPride.css?dl=0" rel="stylesheet"><link rel="preconnect" href="https://fonts.gstatic.com">
<link href="https://fonts.googleapis.com/css2?family=Open+Sans:wght@300&display=swap" rel="stylesheet"><center><div class="BiPride"></br></br></br></br><div class="BiPrideT">Veikejo Vardas Pavarde</div><div class="BiPridetx"><center><img src="NUOTRAUKOS LINKAS" style="width: 300px;border: 5px solid #fff1ff;">[font=Cabin][size=10]
★Amžius
★Siūlomas claim.
★Veikėjo aprašymas. [/size][/font]</center></div><div class="BiPridel"></div><div class="BiPrideS"><b>VEIKĖJO RASĖ // RYŠYS</b></div></div><script src="//pull.cappuccicons.com/cpf.js"></script></center>
Devika Edevane
Devika Edevane
  Pir. 04 22, 2024 4:44 pm


Vardenis Pavardenis

★30-33
★Konkrečių veido pageidavimų nėra
★Jei labai trumpai, tai ieškomas Devikos vyras. Nenoriu pernelyg apriboti paties veikėjo charakterio ir istorijos, tai duosiu šiek tiek konteksto apie pačią Deviką, o tuo pačiu matytis, kaip su ja siejasi ieškomas personažas. Visa kita apie jį jau bus atiduodama jūsų vaizduotei.
Devika yra ragana, ištekėjusi už žmogaus ir šiam niekada neatskleidusi fakto apie savo prigimtį. Bet ne itin seniai ji prarado atmintį, todėl nesuvokia, kuo yra, tuo labiau neatsimena savo santuokos, nors apie ją žino. Sutuoktiniai gyveno nedideliame miestelyje, bet paprašiusi vyro erdvės Devika išvyko į Sietlą/Portlandą. Galbūt pajutęs moters atitolimą, ilgesį jai, o gal paprasčiausiai jos pakviestas, vyras ilgainiui suorganizavo vizitą pas žmoną, kur sužinojo, jog šioji rado kitą romantinį interesą ir nori skyrybų. Kaip galėtų toliau klostytis jų santykiai, būtų galima nutarti kartu, bet kol kas norėčiau, kad santuoka neiširtų. Vis tik, intrigai vietos užtektinai, galima praturtinti tiek sutuoktinių praeitį, tiek dabartį ir ateitį.
Jei kas susidomėjo, galit rašyti man į pm/dc (youknowwho7286).Jeigu kas nors netyčia susidomėtų naujo romantinio intereso vaidmeniu, irgi laukčiau, vienintelis reikalavimas jam – kad medžiotų antgamtines būtybes.
Postai. Nenorėčiau, kad postai būtų 2-3 sakinių, bet paklodžių/tapetų irgi neprašau. Man svarbiausia yra posto turinys – nenorėčiau gauti postų su n skirtingo dialogo linijų, ar kad per kelis postus stumdantis vietoje būtų aprašomas tas pats veiksmas ar atsakinėjama į tą patį dialogą.

Tai tiek  7ds-wave
ŽMOGUS // VYRAS
Sarah Du Coteau
Credit : icona - mociute; gifs - tumblr&desertrose, code - starboy
Sarah Du Coteau
  Antr. 04 23, 2024 6:00 pm


Thalia Jonsson

★26/3000+
★Anyone you like
★Prieš daugiau nei 3000 metų gimė raganių šeimoje ir nors tėvai buvo puikūs raganiai pati mergina niekada nesugebėjo įvaldyti jai suteikto gebėjimo, kad ir kiek stengėsi tai padaryti. Todėl jautėsi nieko verta, o to neneigdavo ir merginos tėvai nesugebėję priimti dukros nemokėjimo elgtis su galiomis. Būtent tuomet, kai tėvai atsisakė jos ir nuo jos atsiskyrė mergina savo kelyje sutiko Sarah. Kurį laiką negalėjo patikėti, kad mergina turi antgamtinių gebėjimų, kadangi pirmoje kovoje hibridė nepanaudojo, jokio savo turimo antgamtinio gebėjimo, tik ginklą. Moteris išžudė visą kaimely, kuriame gyveno Thalia, nepalikdama nei vieno gyvo raganiaus, raganos ar dar kokio žmogelio ir kai jau buvo Jonsson eilė ji krito Sarai po kojomis maldaudama nutraukti jos gyvenimo kančią ir ją nužudyti, bet Du Coteau to nepadarė, vietoj nužudymo pavertė ją demone tokiu būdu paversdama ją raganos ir demonės hibride. Tą naktį Sara ne tik, kad jos nenužudė, bet ir kardinaliai pakeitė jos gyvenimą. Padėjo įvaldyti ne tik raganos galias ir bent jau deramai apsiginti burtų pagalba, bet ir išmokino kaip elgtis su savo demoniškąja puse. Merginos tapo artimomis draugėmis ir požemių karalystėje Thalia daug laiko praleido treniruodamasi su Sarah, jog išėjusi į laisvę būtų stipri kaip niekada anksčiau.
Ištrūkusi į laisvę kol draugė bandė įvykdyti neįvykdytas užduotis Thalia ieškojo sau vietos po saule, kol galiausiai susipažino su Binna, talentinga ir savo vardą spejusia įtvirtinti dizainere pas kurią ir įsidarbino. Įtaigos pagalba moterį apsuko aplink pirštą leisdama sau, tai ką iš Saros išmoko geriausiai - žaisti ir smagintis su aukomis. Tik Thalia žaidimus suprato kiek kitaip. Atsitiktinai parduotuvėje sutikusi Binnos vyrą ir akimirksniu pajutusi, kad pastarasis nėra paprastas žmogus dėl visiškai jokių rimtų priežasčių nusprendžia pabūti Yun šeimos gyvenime kiek ilgiau su tikslu sugriauti šią šeimą infiltruojantis joje kaip geriausia Binnos drauge.
Demono ir Raganos hibridė // Draugė
Benji Hwang
Credit : Avataras, aes gif: severiblack
Benji Hwang
  Tr. 05 08, 2024 7:16 am


Biker's backpack

★ Benji nori gražios ir nekvailos merginos, kurią galėtų vežiotis motociklu, o vėliau gal leistų apsikabinti ir ne tik važinėjantis. Priklausomai nuo veikėjos sugalvotume, kas ją ir Benji sieja dabar bei sietų ateityje. Meilės trikampis, simpatija, fwb, fake dating... Pasirinkimo daug, kažką kartu tikrai išsirinktume.
Parašykite į pm, kad galėtume pasitarti ir apsitarti.
Tina Asha Corlett
Credit : kodas: nzn koks kreditas, bet kodas tai močiutės
Tina Asha Corlett
  Pen. 05 24, 2024 5:04 pm


lover

★Thomas Doherty, bet tiktų ir kiti veidai
★Tina - mergina, nieko nežinanti apie jokį atgamtinį pasaulį, tiek, kiek žino iš filmų ir serialų, tiek ir žino, bet niekada tuo netikėjo ir niekuomet nebuvo susidūrusi. Bent jau ji taip galvojo. Bet, nieko nežinodama, ji draugavo, paskui net buvo susižadėjusi su demonu. Tina nieko neįtarė, ir net negalėjo pagalvoti, kad jos sužadėtinis buvo atgamtinė būtybė, o jis puikiai tą slėpė, nes nenorėjo išgąsdinti savo merginos. Norėjo jis tikrai ne kartą apie tai pasakyti merginai, bet nedrįsdavo, nes galvojo, kad ji nuo jo pabėgs išsigandus. Jų gyvenimas ėjosi kaip per sviestą, abu buvo laimingi ir prisirišę viens prie kito, bet vieną dieną, kai jos sužadėtinis buvo išvažiavęs dirbti, ir taip niekad ir nebegrįžo. Nuo to laiko Tina palūžo, jos gyvenimas jai atrodė beprasmiškas. Nuo to laiko, Tinai vis daugiau klausimų kilo, kur jos vyras dingo, ką jis veikia..
Galėsim sugalvot ką nors įdomiau ir išsamiau, parašykit į pm jei sudomino <3
demonas // ex-fiance
Sponsored content
  

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs galite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: EVERY STORY HAS A BEGINNING, A MIDDLE, AND AN END :: THE SECRET TO GETTING AHEAD IS GETTING STARTED-
Pradėti naują temąAtsakyti į pranešimąPereiti į: